p50_corps.jpg

Lotion P50 Corps

Lotion P50 Corps מעורר את פעולת הקילוף הטבעית של העור, מאיץ חידוש תאים, מטהר את שכבת האפידרמיס על ידי הסרת התאים המתים, מאזן את רמות ה- pH בעור ומשפר את פעולת המוצרים בהם נעשה שימוש לאחר מכן.

יתרונות ומעלות הניכרים בשימוש:

  • כולל את תרכובת הליבה "P50" עם פעולת הפילינג המשופרת, הנקשרת לעובי המסויים של שכבת האפידרמיס בגוף.

  • מוצר חיוני זה מנקה ומאזן את העור.

  • אידאלי להכנת העור לקליטת מרכיבים פעילים ולשמירה על עור חלק וזוהר.

המלצות


מומלץ לשימוש עבור כל סוגי העור.
אופן השימוש


לשימוש על כל הגוף. יש להימנע ממגע עם העיניים. יש להתיז את lotion P50 Corps על הגוף. יש לעסות תחילה את אזורי הגוף בעזרת הידיים להחדרת המוצר לעור. לאחר מכן, בטיפול בעור עבה, יש להמשיך בפעולת העיסוי בעזרת כפפת העיסוי של Biologique Recherche, או, לטיפול בעור דק, לעסות בעדינות את העור בעזרת כפפת שטיפה לחה. התמקדו באזורים בעלי עור מעובה כגון ברכיים, מרפקים ועקב כף הרגל. ניתן להאיץ את ההשפעה הרצויה על ידי כניסה לאמבטיית אדים או על ידי שימוש בשמיכה מחוממת לפני או אחרי השימוש בLotion P50 Corps. - יש לנער לפני שימוש. - לשימוש חיצוני בלבד. - יש להימנע ממגע עם העיניים. - יש להימנע מחשיפה לשמש מייד לאחר השימוש במוצר. - אינו מתאים לילדים. - אין להשתמש על עור פצוע או מגורה.
המרכיבים הפעילים


רכיבים פעילים לפילינג ולריכוך: AHA Fruit Extract (Alpha Hydroxy Acids), BHA (Beat Hydroxy Acids), PHA (Poly-Hydroxy Acid), Cider Vinegar, Phytic Acid, Gluconolactone.AHA Fruit Extract (Alpha Hydroxy Acids), BHA (Beat Hydroxy Acids), PHA (Poly-Hydroxy Acid), Cider Vinegar, Phytic Acid, Gluconolactone. רכיבים פעילים מטהרים וממריצים: AHA Fruit Extract (Alpha Hydroxy Acids), BHA (Beat Hydroxy Acids), PHA (Poly-Hydroxy Acid), Cider Vinegar, Phytic Acid, Gluconolactone. רכיבים פעילים למיצוק: Birch Bark Extract.